Pierwszy Taniec Online czyli stwórz swój wyjątkowy Pierwszy Taniec na weselu

2019-11-10
Pierwszy Taniec Online czyli stwórz swój wyjątkowy Pierwszy Taniec na weselu

Pierwszy Taniec, czyli Pierwszy moment, kiedy Para Młoda w całej swojej okazałości prezentuje się gościom podczas przyjęcia weselnego. To taki moment, kiedy nawet jeśli zadbaliście o wszystkie najdrobniejsze szczegóły, czyli piękne miejsce, piękne kwiaty, pyszne jedzenie, to bardzo ważne jest jeszcze jak Wy się zaprezentujecie ! 
Zwykle podczas  indywidualnej współpracy z parami młodymi spotykamy się z takimi opcjami: 
Opcja numer 1.
Pan Młody przychodzi na zajęcia z podejściem neutralnym na zasadzie, że trzeba się będzie nauczyć tańca, bo po za tym, że pierwszy taniec, to też pojawią się następne i jakoś będzie musiał zatańczyć z teściową, ciocią, rodziną. Po drugich zajęciach, nawet jeśli nie był zachwycony pomysłem tańca na początku, to po mniej więcej drugich zajęciach, zaczyna mu się podobać, bo wie już jak poprowadzić partnerkę, wie jak wykonać wychylenie i potrafi poprowadzić kobietę do obrotu. 

Opcja numer 2.
Pan Młody pokazuje jaką muzykę wybrali na Pierwszy Taniec, ogólnie widać, że jest zaangażowany w organizację i zależy mu na tym, żeby ten pierwszy taniec był wyjątkowy i żeby pokazać coś więcej niż tylko krok podstawowy.

Zarówno przy pierwszej jak i przy drugiej opcji Pierwszy Taniec po prostu jest wpisany w Tradycje przyjęcia weselnego. 
My znaleźliśmy sposób na to jak to zrobić, żeby te osoby, które są bardzo zabiegane, wiadomo im bliżej ślubu tym więcej spraw do załatwienia, a także osoby, które wstydzą się instruktora,  mogły bez wychodzenia z domu i bez tracenia czasu na dojazdy nauczyć się Pierwszego Tańca weselnego. 

Stworzyliśmy platformę Online do nauki tańca, która wygląda w ten sposób, że każdy kto wejdzie na stronę, może obejrzeć sobie choreografię ułożoną do konkretnego utworu na pierwszy taniec, następnie wybiera sobie to co mu się najbardziej podoba, loguje się i pobiera instruktaż do wybranego przez siebie tańca. Dostęp do filmu jest nielimitowany, czyli można pobrać sobie filmik na dowolne urządzenie mobilne, a następnie można taki filmik odtwarzać w dowolnym miejscu na świecie, o dowolnej porze i dowolną ilość razy.

Zachęcamy do ćwiczeń raz albo dwa razy w tygodniu po godzinie. Instruktaż można w dowolnym momencie zapauzować, przewinąć, jeszcze raz obejrzeć. 
Dokładnie tłumaczymy kroki partnera i partnerki oraz poszczególne figury i akcje jakie zachodzą podczas tańca. Tłumaczymy obroty, każde przejście, technikę ruchu. 

Ogółem włączasz instruktaż i krok po korku przechodzisz przez cały taniec, a docelowo, przetańczasz cały taniec razem z nami ! 

Do każdego tańca można obejrzeć próbkę instruktażu, czyli już wstępnie zapoznać się z tym jak wygląda nasze tłumaczenie, w jaki sposób przeprowadzamy Parę Młodą przez tajniki Pierwszego Tańca. 

Platforma Pierwszy Taniec Online to Pierwsza tak Profesjonalna Platforma do Nauki Tańca przez Internet. Jest bardzo intuicyjna, stale powiększamy bibliotekę utworów, a dodatkowo znaleźć tam można filmiki w wysokiej jakości oraz w bardzo dobrej cenie. Warto też zaznaczyć, że instruktaże prowadzone są przez ekspertów w branży Pierwszego Tańca, którzy mają na swoim koncie już setki nauczonych tańca par, ogromną wiedzę i doświadczenie w zakresie współpracy skierowanej na Pary Młode. Nasza stacjonarna szkoła mieści się w Warszawie, gdzie na co dzień prowadzimy lekcje tańca. 
Platforma Online to też odpowiedź na liczne zapytania o naukę tańca od Par Młodych pochodzących z różnych regionów świata. 

Nasza złota rada? Nie zostawiaj tańca na ostatnią chwilę ! Jeśli będziesz dobrze przygotowany, to nie ma mowy o stresie ! Taniec po prostu trzeba kilka razy powtórzyć, zapamiętać poszczególne elementy i sprawić by wyszedł płynnie i naturalnie. :) Zapraszamy na stronę: www.pierwszytanieconline.pl 


Artykuł stworzyła firma Pierwszy Taniec Online
Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 1096 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-24
Szybko i sprawnie. Polecam serdecznie
2024-04-28
Szybka dostawa. Niezbędnik piękny i na pewno będzie mi towarzyszył przy przygotowaniach ślubu. Polecam !
pixel