Zaproszenia Ślubne - SzkicowAni

2019-06-09
Zaproszenia Ślubne - SzkicowAni
Zaproszenia ślubne to bardzo ważny element, który jest Niezbędny przy organizacji ślubu i wesela. Jest to coś,  z czym Wasi goście mają styczność na samym początku. Jest to coś co może pokazać w jakim klimacie będzie zorganizowane Wasze przyjęcie, pokaże jaki będzie motyw przewodni, pokaże też jaki jest Wasz gust. Na rynku obecnych jest wiele opcji. Jedne zaproszenia są gotowe, inne na specjalne zamówienie. Dzisiaj pokażemy Wam propozycję, która z pewnością zaskoczy i zaciekawi gości. Zaproszenia bardzo spersonalizowane i bardzo wyjątkowe. Cieszymy się, że co roku pojawiają się nowości w branży, dzięki którym śluby nie są nudne, a wręcz coraz bardziej zaskakują. Warto zacząć od Zaproszeń Ślubnych. Przeczytajcie poniższy tekst, który przygotowała dla Was Ania ze SzkicowAni :) „Od dziś zapomnijcie o banalnych zaproszeniach slubnych.  Wasz ślub jest wyjątkowym wydarzeniem i zasługuje na wyjątkowa oprawę. Jeżeli chcecie zaskoczyć znajomych a przy okazji mieć wspaniała pamiątkę w postaci Waszego portretu/karykatury to zapraszam do świata SzkicowAni. 
Zaproszenia z wizerunkiem pary młodej to jest coś czego brakowało na rynku ślubnym. Jeśli chcecie mieć oryginalne zaproszenia to chętnie Wam w tym pomogę. Ogranicza nas tylko wyobraźnia. 
Na zaproszeniach mogę nawiązać do Waszej wspólnej pasji, do miejsca w którym się poznaliście lub Waszej ulubionej drużyny piłkarskiej. 
Jeśli już podjęliście decyzje to nie pozostaje nic innego jak wysłać zdjęcia i poczekać na pierwszy szkic. Gotowy szkic wysyłam Wam do akceptacji. Kolejnym krokiem jest ukończenie rysunku. Warto zaznaczyć, ze rysunek, który potem trafia na zaproszenia dostaniecie w oryginale na formacie A4. 
Rysunek już gotowy, wiec czas na realizacje całego zaproszenia. Motyw kwiatowy, kolorystyka, tekst a nawet faktura papieru - to wszystko dopasowuje do koncepcji Waszego ślubu.  Musi być idealnie - to Wasz dzień a zaproszenia to pierwsza rzecz jaka definiuje Wasz gust. 


Jeśli zdecydujecie się odejść od tradycyjnych zaproszeń to nie czekajcie z decyzją.
Realizacja trwa około 3-4 tygodnie, wiec jeśli nawet nie znacie szczegółów uroczystości albo nie ustaliliście listy gości to warto już zacząć realizacje. Kolejność działania nam na to pozwala. 
Szkic-rysunek-kompletny projekt. 

Każdy detal omówimy i wspólnie wybierzemy najlepsze rozwiazanie.  Winietki, zawieszki czy księga gości to również dla Was wykonam tak aby wszystko idealnie współgrało. 
Pomogę Wam spełnić Wasze marzenia, 
Ania, SzkicowAni”
Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 1065 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-09
Spoko, jeśli się romantyzuje organizację ślubu, bo raczej nie jest to notatnik z przydatnymi wskazówkami :)
2024-03-06
Bardzo szybka przesyłka, jestem bardzo zadowolona!
pixel